Yesil Cay'in Sac'a Faydalari

Amerika ünlü ATM Laboratuarında yapılan klinik deneylerden sonra elde edilen Lacinia saç dökülmesi ve kelliği ortadan kaldıracak şampuan ve losyonu ortaya çıkarmışlardır. Amerika FDA ( Amerika Ulusal Gıda ve İlaç Denetim Örgütü ) tarafından da onaylanan bu ürün artık Türkiye’de.

Yeşil çayın insanlara yararları daha öncesinden çok fazla araştırmalarda karşımıza çıkmıştı. Saç dökülmesini önlemek ve daha sağlıklı ve gür saçlara kavuşmasına da yardımcı olacağı son araştırmalarla da ortada. Yaşadıklarınız, stres, beslenme tarzınız da saç dökülmesine sebep olabilir.

Ayrıca kritik damarları da açması yeşil çayın mucizelerindendir ve vücudunuzun daha rahat nefes almasını sağlar. Saçın erken yaşlardan itibaren dökülmeye başlamasına yol açabilen ölü deri hücrelerini ve kafa derisindeki sertleşmiş yağ (sebum) ve şampuan kalıntılarını temizleyerek tıkanmış saç köklerinin açılmasını sağlar. Tıkalı saç köklerinin açılması ise, saç köklerinin canlanmasına ve yeniden sağlıklı saç üretimine başlamasına imkan tanır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder